0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

Vestel Klima

VESTEL KLİMA

VESTEL klima’lar hem soğuk havalarda hem de sıcak havalarda bizlere yarar sağlayan bir iklimlendirme aracıdır.Herkesin evinde ya da iş yerinde mutlaka klima bulunur. Giderek teknolojisi de gelişmektedir. Eski zamanlardan günümüze kadar durmadan gelişmektedir. Öyle ki, son zamanlarda akıllı telefonlarımızla bile klimaları açıp kapatabilme ve klima üzerinden birçok işlemi yapar olduk. Gelişen teknolojiyle beraber, klimanın ısıtma ve soğutması da gelişmektedir.
Bu klima markalarının neredeyse en başında Vestel gelir. Ürettiği beyaz eşyalar, akıllı telefonlar, küçük ev aletleri, televizyon ve ses sistemleri… herkesin gönlünde taht kurmuştur. Bunların dışında tabi ki de klimaları da neredeyse birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta ve beğenilmektedir.

Klima Montaj Hizmetleri

Vestel Klima Servisi

VESTEL SERVİSİ İle eviniz ve işinizdeki klimalarınızın bakımı ve varsa sorunların çözümü ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Klimanız, ilk günkü gibi soğutmuyor ya da ısıtmıyor olabilir. Bunun birçok sebebi vardır. Klimanızın dış ünitesindeki gaz bitmesi ya da gaz kaçağı bunların başında gelir. Bir diğer sebep ise klimanızın düzenli bakımını yaptırmamış olmanız olabilir.
Klimanızın markası ne olursa olsun, haftada bir ya da iki haftada bir, iç ünitede bulunan filtrelerin temizlenmesi gerekir. Bu, herkesin yapacağı bir küçük bakımdır. Bunun için filtreyi yerinden çıkarmanız ve bol suyla yıkamanız gerekir. Üzerindeki tozlar ve mikropları giderdikten sonra filtrenin kurumasını beklemeliyiz.

O zaman klimamızı giyecek kadar da ihtiyacımız olacak. Bununla birlikte, bu filtreler, havanın kirli ve ıslak olması nedeniyle dolaylı olarak kirletilir. Bu yüzlerce filtrenin saflığı hava temizleyici havadan ve egzoz temizleyiciden önemlidir.
Diğer hemşirelik, kullanıma hazır hemşirelik olarak da adlandırılır. Bu hemşirelik hizmeti, orijinal faturalar kullanılarak, isteğiniz için doğru fiyatla hizmetimiz tarafından kullanılmaktadır. İstanbul’daki her şehre
hizmet veren Vestel Klima Servisi , Büyümeyi uygun fiyatlarla birleştirerek büyümeyi sağlıyor. Klimanızda geniş ve deneyimli bir kadro sunar ve onarım ile bakımı birleştirir. Ayrıca
Archel Klima Servisi
Beko Klima Servisi
Diğer markaları kullanan müşterilerin bakım ve onarımının yanı sıra ,
0534 679 99 41
numaralı telefondan numaralarımızı arayabilir veya detaylar için whatsapp’ı bulabilirsiniz. Ayrıca, İstanbul ilçemizde Combi ve Beyaz markasıyla yanınızda olduğumuzu belirtmek isteyebilirsiniz.

Vestel Hizmeti

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.