0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

Vestel Klima

VESTEL KLİMA

VESTEL klima’lar hem soğuk havalarda hem de sıcak havalarda bizlere yarar sağlayan bir iklimlendirme aracıdır.Herkesin evinde ya da iş yerinde mutlaka klima bulunur. Giderek teknolojisi de gelişmektedir. Eski zamanlardan günümüze kadar durmadan gelişmektedir. Öyle ki, son zamanlarda akıllı telefonlarımızla bile klimaları açıp kapatabilme ve klima üzerinden birçok işlemi yapar olduk. Gelişen teknolojiyle beraber, klimanın ısıtma ve soğutması da gelişmektedir.
Bu klima markalarının neredeyse en başında Vestel gelir. Ürettiği beyaz eşyalar, akıllı telefonlar, küçük ev aletleri, televizyon ve ses sistemleri… herkesin gönlünde taht kurmuştur. Bunların dışında tabi ki de klimaları da neredeyse birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta ve beğenilmektedir.

Klima Montaj Hizmetleri

Vestel Klima Servisi

VESTEL SERVİSİ İle eviniz ve işinizdeki klimalarınızın bakımı ve varsa sorunların çözümü ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Klimanız, ilk günkü gibi soğutmuyor ya da ısıtmıyor olabilir. Bunun birçok sebebi vardır. Klimanızın dış ünitesindeki gaz bitmesi ya da gaz kaçağı bunların başında gelir. Bir diğer sebep ise klimanızın düzenli bakımını yaptırmamış olmanız olabilir.
Klimanızın markası ne olursa olsun, haftada bir ya da iki haftada bir, iç ünitede bulunan filtrelerin temizlenmesi gerekir. Bu, herkesin yapacağı bir küçük bakımdır. Bunun için filtreyi yerinden çıkarmanız ve bol suyla yıkamanız gerekir. Üzerindeki tozlar ve mikropları giderdikten sonra filtrenin kurumasını beklemeliyiz.

Daha sonra klimamıza takmamız yeterli olacaktır. Bu filtreler, havanın kirli ve nemli olması başta olmak üzere birçok sebepten dolayı kirlenir. Bu yüzden filtrelerin temizliği, klimadan çıkan havanın temizliği açısından ve enerji tüketimi açısından önemlidir.
Diğer bakım ise dış ünite bakımı olarak adlandırılır. Bu bakım, servisimiz tarafından orijinal malzemeler kullanılarak talebiniz doğrultusunda uygun fiyatla yapılır. İstanbul’un her ilçesine hizmet veren Vestel Klima Servisimiz
Kaliteyi uygun fiyatla birleştirerek büyümeye devam ediyor. Klimalarınız ve kombi tamiri ve bakımı için geniş ve tecrübeli personeli bünyesinde barındırmakta. Ayrıca
Arçelik Klima Servisi
Beko Klima Servisi
Gibi diğer markaları kullanan müşterilerin de tamirat ve bakım işleminde hizmet vermekte, Detaylı bilgi ve randevu için
0534 679 99 41
Numaramızı arayabilir ya da whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm marka Kombi Ve Beyaz eşya tamiri Hizmetimizle yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Vestel Servisi

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.