0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

‘’SultanGazi Kombi Servisi

Profesyonel Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi olarak İstanbul’da kombi bakım ve onarım işlemlerinde odada girmekteyiz. Alanında uzman olan teknik ekibimizle herhangi bir kombi markasının arızasına ve kısa süre içerisinde arada edebilmekteyiz. Bedellerini sunabilmekteyiz. Sunabilme konusunda ideal bir çalışma ortaya koyabilmekteyiz.

İstanbul genelinde destek veren bir yetkili servis olan firmamız nezdinde kombilerin var olan tüm problemlerini ortadan kaldırmak daha kolay hale gelebiliyor. Bu konuda profesyonel bir destek arayan ve tekrardan problemlerle karşılaşmak istemeyen müşterilerimizin, aradıkları sonuçlara ulaşabilmeleri durumu anlık olarak görülebiliyor.

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi

SultanGazi Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında kullanıcılarını mağdur eden kombilerin ısınma sorunlarına karşı Sultangazi kombi servisi olarak gerekli desteği verebilmekteyiz. Kombilerin ısınma sorununda bireysel olarak hareket etmemeleri konusunda tüm müşterilerimizi uyarmaktayız. Uzman olan personellerimizi beklemeden herhangi bir işleme girişmemeleri konusunda da gerekli söylemlerde bulunmayı sürdürmekteyiz. Buderus, Alarko, ECA, Vaillant ve Demirdöküm gibi markalara sahip olan kombilerde herhangi bir sorunu gidermek adına hareket etmekteyiz.
Kombilerin genel arızalarından biri olan ısınma sorununa karşı olarak en başta basınç durumunu kontrol etmekteyiz. Bunun dışında peteklerin ısınıp ısınmadığını da kontrol ederek; kombideki işleyişin sağlıklı gerçekleşip gerçekleşmediği de denetlenmektedir. Tarafımızca gerçekleştirilen bu işlemler esnasında aynı zamanda da devir daim pompası da incelenmekte ve kombilerin daha etkili bir biçimde çalışması için tüm işlemler kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

Kombinin Aşırı Gürültülü Çalışmasında Yapılacaklar

Kombinin aşırı sesli bir biçimde çalışması büyük sorunların baş göstereceğinin habercisi olarak nitelendirilir. Bu konuda da devreye giren Sultangazi kombi servisi, gerekli çalışmaları ortaya koymaktadır. Firmamız genel olarak kombinin işleyişinde bir arıza meydana geldiğinden ötürü bu tip seslerin gündemde olduğunu belirtmektedir. Sesin gelmesiyle beraber müdahale edilmemesiyle birlikte kombinin işlevsiz hale geleceğinden ötürü kısa sürede müdahale edilmesi gerektiğini belirtmektedir. Uzman teknisyenlerimiz servis işlemleri esnasında kombileri açarak, içerisindeki parçaları teker teker kontrol edecektir. Sese neden olan kaynağı bularak, hangi problemi içerisinde barındırdıklarını da bulacaklardır. Böylelikle tamirat ya da parça değişimi işlemlerini hayata geçirerek, bu süreci sonlandıracaklardır.

Kombi Fanının Ses Çıkarmasının Nedenleri

Kombi fanı son derecede gürültülü bir biçimde çalışıyorsa, gelecek günlerde problem yaşanacağının habercisi olarak adlandırılmaktadır. Fan motorunun tamiri konusunda da Sultangazi kombi servisi devreye girecek ve en kısa sürede ses problemi ortadan kaldırılacaktır. Son derecede hassas bir parça olan fanın düzeltilmesi konusunda etkili bir hizmet vermektedir.
Yetkili servis olarak Demirdöküm, Vaillant, ECA ve Alarko gibi tüm kombi markalarına dair cihazların fan bakımlarını kolaylıkla gerçekleştirebilmekteyiz. Kombilerin bakım ve temizlik işlemleri esnasında da fanları atlamayarak, gerekli kontrolleri sağlama konusunda etkin bir çalışma ortaya koyabilmekteyiz. Tüm kombi cihazlarının fanlarına dair hizmetlerimizi de verebilmekteve kombilerin diğer parçalarında oplduğu gibi fanlarda da gerekli etkiyi yaratabilmekteyiz.

Kombi Markaları

Kombine Sıcak Su Sorunu

Kombilerin en genel problemleri arasında olan sıcak su problemine çözüm üreten Sultangazi kombi servisi olarak çözümler üretebilmekteyiz. Kaloriferlerin çalışmaması durumunda dahi sıcak suya ihtiyaç olacağından ötürü, bu konuda firmamıza ihtiyaç duyulabilmektedir. Kombilerde sıcak su probleminin yaşanması durumu, kombi parçalarının zaman içerisinde yıpranmasına bağlı olarak görülebilmektedir.
Yetkili servisimiz doğrultusunda sıcak su problemlerini çözmek için, kombinin tüm parçalarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli faaliyetleri yerine getirecek olan uzman personelimiz sayesinde de tüm kombi markalarına bağlı cihazların sıcak su sorunu giderilebilecektir. Sıcak su sağlama konusunda işleyen parçaların kontrol edilmesi ve gerektiğinde değiştirilmesi işlemi de memnuniyet içerecek biçimde sonuçlanacak türdedir.

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.