0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

‘’Kombi Petek Temizliği

Kombi Petek Temizliği

Kombi Petek Temizliği Soğuk kış aylarını yaşadığımız şu günlerde. Evimizde veya iş yerlerimizde yeni yeni kullanmaya başladığımız kombi cihazları uzun süreli kullanılmadığından dolayı arıza verebilmektedir. Bu arızaların nedenleri çoğunluk ile arızalı parça olsa da, çogu zaman yıllık kombi bakımı ile’de oluşabilecek bir çok arıza giderilebilir. Kombinizin ömrünü uzatmak ve ileride oluşabilecek daha büyük arızalara meydan vermemek için yıllık bakımı yaptırmanızı önermekteyiz.
Periyodik kombi bakımı ile birlikte kombi petek bakımı yaptırmanız halinde evinizde ki doğalgaz kullanımında en az %30 tasarruf sağlayacağnızı unutmayın. Uzun yıllar boyunca peteklerde dolaşan suyun tahliye edilmemesi ve sürekli devridaim yapması neticesinde başta devirdaim pompası olmak üzere diğer parçalara zarar verebilmektedir. Ayrıca peteklerde dolaşan suyun kirli olması durumunda kombi pompası peteklere suyu basar iken zorlanacak ve suyun yavaş dolaşması sebebi neticesinde cihazınız otomatiğe geçmeden sürekli çalışacaktır.

Kombi ve petek bakımı cihazınızın çalışma ömrünü % 50 oranında arttıracaktır. Aynı şekilde doğalgaz tasarrufu ve ısınma yönünden % 30 a varan kazanç sağlamamıza olanak tanıyacaktır.

Ve unutulmamalıdır ki meteoroloji müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre. Dünya mevsim şartları son 1000 yılın en soğuk kış ayının yaşayacağına işaret etmektedir.

Soğuk hava dalgasının günden güne kendini hissettirmesi ve olası soğuk bir dönemde kombi cihazınızın arıza yapması durumunda acil müdahale etme durumu söz konusu olmayacaktır.

Yetkili servisler başta olmak üzere, tüm özel servislerde soğuk kış günlerinde yoğun tempo ile çalıştıkları için servis geliş tarihi minimum 3 ila 5 gün arasında değişecektir.

Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyor ve beklemek istemiyorsanız lütfen kombi bakımınızı hava şartları daha ağırlaşmadan yaptırınız.

Firmamız özel servis olarak bütün markalara kombi ve petek bakım hizmeti sağlamaktadır.

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.