0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

‘’Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi Denilince akıllara birçok soru gelir. Biz bu sorulardan bir kaçını yanıtlayacak olursak eger

Kombi Denilince akıllara Sıcak yuvalar, ılık duş,temiz çalışma ortamları gibi sıralanır gider.

İstanbul Kombi Servisi Olarak birçok markalarda hizmet vermekteyiz.Dünya devleri olan bu firmalardan bazılarını sıralarsak ECA,Buderus,Baymak,DemirDöküm,Vaillant,Viesman Gibi markalar önde gelirler.

Dikkat edilmesi gereken Konular ise Kombilerimiz nekadar güvenli Nekadar yeni Nekadar eski Degiştirilme zamanları Gelmedimi acaba? Bacalı Kombileri Firma olarak kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Hermatik kombiler ise son dönemde

Hükümetin belirledigi yasalara göre ülkemizde satışı yasaklanmıştır. Tabiki Stoklardaki Cihazlar Satılabilirler

Hermatik kombilerin yasaklanmalarının Sebebi yakıt sarfiyatından dolayıdır. Artık ülkemizde sadece yogusmalı kombi Satışı olacaktır Bunların avantajları ve dezavantajları vardır.

Yogusmalı Kombi Avantajları

Kombilerin bacasından cıkan sıcak havayı atık Gazı yani hemen dışarıya atmaz ve bu sıcaklıgı enerji olarak kullanır

Tabikide bu çok verimli birşeydir büyük evleriniz varsa dublex olur 4+1 5+1 olur bütün petekleri açıp evi ısıtırsanız hermatik kombiye göre çok tasarrufludur. Dogalgazı oldukça az kullanır bu kombiler ve yüksek verim saglarlar

Yoğuşmalı kombi dezavantajları

Evet bu başlık altında şu yorumu yapmamız gerekiyor maalesef İstanbul’da
Yoğuşmalı kombiler için uygun ev sayısı azdır maalesef 80/90 M2 evlerde oturuyoruz evlerimizde 7/8/9 MT petek oluyor oysaki yoğuşmalı kombiler 12/13 MT petek gereksinimi duyuyor bu nedenle kombilerimiz verimli çalışmıyor

Nitekim kış aylarında bütün peteklerimizi açmıyoruz doğalgazın pahalı olması bazı şeylere engel olabilir bu sebeplerden dolayı evimiz müsait değilse satıcıların ellerinde varsa hermetik kombiler tercih sebebi olmalıdırlar.

Avrupa yakası kombi servisi
İstanbul Avrupa yakasında birçok bölgeye servis hizmeti sağlıyoruz.

Deneyimli kadromuz ve yılların birikimi ile değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız yaptığımız bütün işçilikleri bir yıl garanti vermekteyiz.

Cihazlarinizin verimliliğinin sürekli ve devamlı olması için cihazlarinizin bakımlarını zamanında ve gerekli şekilde yapılması gerekmektedir.
Uzun yıllardır hayatımızda Kombi gibi mükemmel bir cihaz var ve bizler bu cihazların arızalanması konforumuz ve keyfimiz için istemeyiz.

Klima Servisimiz.

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.