0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

‘’Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi 

Fatih kombi servisi, kombilerin işlememesi ve çalışmaması durumunda devreye girmekte olup; bu konuda en etkili çalışmaları gerçekleştirmektedir. Fatih kombi servisi olarak, İstanbul genelinde devreye girebilmekte ve evlerin ısınma ya da sıcak suya olan gereksinimlerinin kısıtlanmasını engellemek amacıyla aktif bir işleyişe sahibiz. Bünyemizde var olan profesyonel destek ekibimiz sayesinde tam olarak aranılan servisi, kombilerin bulunduğu noktalarda ortaya koyabilmekteyiz. Özellikle kış ayları yaklaşırken, daha aktif bir çalışma içerisinde olabilmekte ve kombi ile kaloriferlerin bakımlarını da üstlenebilmekteyiz. Bu işlemlerimiz esnasında müşterilerimizin ne şekilde hareket etmeleri gerektiğine dair bilgileri de vererek, müşteri memnuniyetini esas alan bir çalışma içerisinde olduğumuzu da göstermekteyiz. Alarko, Demirdöküm, ECA, Ariston gibi kombi markalarına dair çalışmalarımızı da hayata geçirebilmekteyiz.  

"<Yoastmark

Fatih Kombi Bakım Servisi 

Kombi bakım servisi olarak da adlandırılarak, kış öncesinde ısınma işlemlerinde tasarruf etmek isteyen tüm müşterilerimize gerekli desteği sağlayabilmekteyiz. Bu evre esnasında kombilerde herhangi bir problem olup olmadığını da kontrol ederek, anında müdahale etme şansına da sahip oluyoruz. Müşterilerimizin kışa tam anlamıyla hazır olmaları ve kendilerine sıcak bir ev ortamları yaratmaları konusunda Fatih kombi servisi olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bakım işlemleri esnasında sadece kombiye dayalı olarak çalışma yapmıyor, aynı zamanda da kalorifer peteklerinin düzenli bir biçimde işlemesinde de yardımcı oluyoruz. Böylelikle kombilerin her zaman en üst performansla çalışmasına dayalı olarak hareket ediyoruz.  

Kombi bakım işlemleri son derecede karmaşık işlemler olmasından ötürü, bu işlemlerin Fatih kombi servisi olarak bizim tarafımızdan gerçekleştirilmesi gerektiğini vurguluyoruz. Kişilerin kombilerinin bakımlarını kendilerinin gerçekleştirmeleri durumunda bazı problemlere yol açabilme risklerine karşı uzak durmaları gerektiğini belirtiyoruz. Herhangi bir arızaya mahal vermemeleri adına bu şekilde hareket etmeleri gerektiğini vurguluyoruz. Bununla beraber doğalgaz ya da su kaçaklarına da sebebiyet verecek olan eylemlerden kaçınarak, yetkili servisimizle iletişime geçmesini tavsiye ediyoruz. Tasvip edilmeyen hareketlerde bulunmaları doğrultusunda güvenliklerini riske düşürecek sonuçlarla karşı karşıya kalmamaları için bu şekilde hareket etmeleri gerektiğini de belirtiyoruz. Böylelikle kış öncesindeki kombi bakımları  işlemlerini gerçekleştirmek adına varlık gösterdiğimizi de belirtiyoruz.  

"<Yoastmark

Kombi Bakımı Esnasında Yapılacaklar 

Kombi bakımı esnasında yapılacaklar belli bir biçimde kendini göstermektedir. Fatih kombi servisi olarak gereken tüm işlemleri herhangi bir marka kombiye sağlayabilmekteyiz. ECAAristonDemirdöküm ve Baymak gibi kombi markalarının modellerine dayalı olarak kombi bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Kombi bakımlarını gerçekleştirirken, ilk olarak kombi içerisinde kalmış olan kirli suyun dışarıya atımı işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında da kombinin basınç seviyesini kontrol ederek, gerekli düzeye ulaşmasını sağlıyoruz. Yanma bölmesi ve brülör haznesinin temizliği de tarafımızca yapılmaktadır. Ateşleme kısmı kontrol edilerek; herhangi bir sorun içerip içermediği denetlenmektedir. Kombinin işlemesini sağlayan vanaların da kirlerinden arındırılması işlemi tarafımızca gerçekleştirilecektir. 

Kombi Bakımı Faydaları 

Kombi bakımı faydaları, düzenli olarak gerçekleştirildiğinde müşterilerimizin sürekli olarak tanıklık edeceği bir durumdur. Fatih kombi servisi bünyesinde gerçekleştirilecek olan kombi bakımı hizmetlerimiz sayesinde kombilerin daha güvenlikli bir biçimde çalışması durumu ortaya çıkacaktır. Gaz kaçakları düzenli olarak kontrol edilecke ve kombilerdeki zararlı gazların çıkışları da denetime tabi olacaktır. Kombi bakımları aynı zamanda da kış ayları öncesinde tasarruf sağlayan bir işlem olarak görülmektedir. Kombilerin daha az kaynakla daha aktif bir biçimde çalışmasına dair olanakları ortaya koyabilecektir. Kombilerin arıza yaşamasını da engelleyerek; herhangi bir ekstra masrafa karşı önlem niteliğinde olacaktır. Tüm bu işlemler hizmetlerimiz dahilinde hayata geçirilecek ögelerdir.  

Kombi Servisi

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.