0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

‘’Esenler Kombi Klima Servisi

Esenler Kombi Klima Servisi

Esenler Kombi Klima Servisi Klima denilince hepimizin aklına yazın sıcak aylarında konfor gelir. Klimanın bizlere sunduğu rahatlığı konforu bir kenara bırakıp yazın aylarının bunaltıcı geçmesini istemeyiz.

Bu sebeple de klimalarimizin yıllık bakımlarını vaktinde işin ehli servis teknisyenlerinin yaptırmanız gerekmektedir. Esenler klima servisi yanda burada ihtiyacınızın fazlası ile karşılayacaktır.

Edenlerin her mahallesine her sokağına hatta ve hatta her evine servis hizmetimiz vardır. Bizler deneyimli kadromuzla en uygun fiyat prensibi ile bir yola çıktık bütün markalara hizmet vermekteyiz.

Arçelik Beko ve Vestel gibi bilindik ve alışıldık markalara hizmet verdiğimiz gibi Altus baxi Airfel Daikin gibi ismini sonradan duyduğumuz markalarında servis hizmeti sağlıyoruz. Mitsubishi Toshiba midea green gibi firmalar bu işin öncü firmalaridir aslında ama bizler isimlerini pek televizyonlarda göremediğimiz için bilemeyiz aslında.

Bu köklü büyük firmalar tanindik birçok firmaya ürün yapmaktadır aslında. Siz değerli müşterilerimiz Klima almayimi planliyorsunuz

Esenler bölgesi için hizmet veren servisimizi aramaya çekinmeyin her türlü teknik desteği sağlamaya hazırız.

Esenler Mahalleleri

• Birlik Mahallesi

• Çifte Havuzlar Mahallesi

• Davut Paşa Mahalles

i• Fatih Mahallesi

• Fevzi Çakmak Mahallesi

• Havaalanı Mahallesi

• Kazım Karabekir Mahallesi

• Kemer Mahallesi

• Menderes Mahallesi

• Mimar Sinan Mahallesi

• Namık Kemal Mahallesi

• Nine Hatun Mahallesi

• Oruçreis Mahallesi

• Tuna Mahallesi

• Turgut Reis Mahallesi

• Yavuz Selim Mahallesi

Esenlerin halkına hizmet veren firmamız bünyesinde bulunan Esenler mahalleleridir Esenler Kombi Klima Servisi olarak yaptığımız işçiliğe bir yıl garanti veriyoruz.

Olası farklı arızalarda ise gene siz müşterilerimizi mağdur etmemek adına arızanın farklı bir yerden oluşmuş olması dahilinde bile hizmet verdiğimiz ürünlerde ikinci üçüncü hizmetimizdede fiyatlarımıza extra indirim saglamaktayiz piyasa şartlarına göre uygun ve hesaplı işçilik yapmaktayız.

Ekonominin sarsıldığı bu günlerde Sizlerinde beklemediği kombi arıza olsun çamaşır makinesi arızası olsun buzdolabı arızası olsun birçok cihazınızın arızasını ivedilik ile tamamlayıp en sorunsuz şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Uygun fiyatlarımızla her zaman doğru ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

 

Esenler Kombi Servisi

Kombi denildiğinde akıllara gelenler tabiki ısınma sıcak su rahatlık ve konfor dur
Siz değerli müşterilerimizin rahat ve konforu için yaptığımız çalışmalardan bazıları kombi bakımı
Kombi petek temizliği kombi arızadir.

Kombilerin izin soğuk kış günlerinde arıza yapmadınız istemezsiniz bunun için önlem almak gereklidir işin ehli teknisyenler tarafından yıllık periyodik bakımlarını yaptirmaniz.

Soğuk günler geldiğinde birçok sorun ve problemden uzak bir şekilde
Evinizde ofisinizde isyerinizde konforunuza kaldığınız yerden ödün vermeden devam edersiniz.

Ülkemizde bildiğimiz gibi elektrik akımları kombilerimizin kart larini yakmaktadır.

Kombi kart arızası ciddi bir sorundur maliyeti yüksektir ama bu sorun başınıza gelmeden elektrik voltaj regülatörü taktirmaniz olası kart arızalarının önüne geçmektedir maliyetli bir arızadan kurtulmaya yardımcı olur.

Neredeyse bütün müşterilerimizin başına gelen arızalardan birisidir kombi kart arızası çünkü cihazlarımızın küçük voltajlar ile çalışmaktadır önlemini almadigimiz her küçük sorunlar bizlere büyüyerek gelebilirler bu sebeple bilgi almak için olsun aklınıza takılan her türlü sorunlarınızı bizimle paylaşıp teknik destek alabilirsiniz

Esenler Kombi Klima Servisi olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız yaptığımız her işçilik bir yıl garantilidir olası başka arızalar ile karşılaşıldığında işlem yaptığımız üründe extra indirim uygulamaktayiz.

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.