0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

Esenler Klima Servisi

Esenler Klima Servisi

Esenler Klima Servisi olarak bizler kısa süre içerisinde alanında uzman ekibimizle evinize gelerek klimanızın arızasını gidermeye çalışacağız. Klimanızın arızası giderildikten sonra 1 yıl süreyle klimanızı garanti kapsamına alıyoruz.

Klima cihazları genel anlamda iç ve dış ortamlarda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Bu cihazların dış üniteleri balkon vs gibi binanın dışına takıldığından soğuk havalarda kar yağışından etkilenerek dış ünitelerde donma sıkıntısı yaşanabilir. Hava şartlarından dolayı klimaların ısı verme kapasitesi düşer. Hatta bazı klimaların dışarda olan ünitelerinde donma problemi çözülmeden klimaların verimli çalışması olanaksızdır. Dolayısıyla klimalarda arızalar oluşabilir. Bu gibi durumlarda klimanıza hiçbir şekilde kendi formüllerinizle çalıştırmaya çalışmayınız. Aksi taktirde küçük çaplı arızalarınız büyük sorunlara yol açabilir.

Böyle durumlarda 7/24 çağrı merkezimizden destek alabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

. "<Yoastmark

 

Esenler Klima Servisi nin Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

Esenler Klima Servisi olarak yıllardır bu sektörde güler yüzlü ve konusunda uzman ekibimizle beraber sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yıllardır karşılıklı güven içerisinde oluşturduğumuz hizmet politikamızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Verdiğimiz hizmetler şöyledir:

  1. Klimaların yerlerinin değiştirilmesi, klima montajı
  2. Klima gaz dolumu
  3. Klimaların arıza tespiti, tamiri
  4. Klima bakımı

Klimalar, düzenli aralıklarla bakımı yapıldığında hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya kalmazsınız. Düzenli olarak 6 ayda bir olmak üzere klimanın bakımı yapılmalıdır. Bakımı düzenli gerçekleşen klimaların kullanım ömrü uzar. Dolayısıyla sürekli arıza çıkarmaz ve maddi olarak sizi zorlamaz.

Esenler klima servisi

Esenler klima servisi

Klimalarda Çıkabilecek Arızalar Nelerdir?

Klimalar her sene düzenli bakımı yapılmadığında gerek dış ünitede veya filtrelerinde tıkanık oluşmasından dolayı ısıtma ve soğutma işlemini yapamaz hale gelir.

Klimalarda oluşabilecek belli başlı arızalar şöyledir:

  1. Klimaların soğutma işlemini yapamaması
  2. Klimanın çalıştığı sırada şalterinin atması
  3. Klimaların su akıtması
  4. Klimaların bulunulan ortamı ısıtmaması
  5. Klima filtrelerinin temizlenmeyip tıkanması

Bu tür arızaların yaşanması halinde Esenler Servisi adı altında sektörde yerini almış firmamızla iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz. 7/24 nöbetçi ekibimizle geç saatlere kadar sizleri mağdur etmemek için kesintisiz hizmet vermekteyiz. 0534 679 99 41 Numaralı telefondan hızlı irtibat kurabilirsiniz.

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.