0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

Esenler Demirdöküm Servisi

Esenler Demirdöküm Servisi

Esenler Demirdöküm Kombi Servisi olarak Kombi ve Klima sistemleri bakım montaj hizmetleri vermekteyiz.

Demirdöküm  kombi bakım  onarım Kombi petek temizliği kombi arıza kombi montajı. Bayrampaşa ve çevre bölgelere hizmet servisi. Demirdöküm kombileriniz ile evlerinizde sıcak ortamlar oluşturunuz temenni yapıyor.

Demirdöküm Klima bakım Klima montaj Klima yer degişim Demirdöküm Klima Arıza gibi servislerinizi tamamlıyoruz.

Bütün sorunlarınızın çözümü Bayrampaşa demirdöküm servisidir.

 

Kombi Montajı Isınma ve sıcak su hayatımızın olmaz mı yoksa olmazlarındandır. Kombiler hayatımızın kendisi anında ısınma ve sıcak su ihtiyacının karşılanması, daha fazla ve kalite anlar yaşamımızda bizlere yardımcı olan vazgeçilmezlerimizin arasındadır.

Bir yere yerleştirmeden önce onu kur. Ayrıca kombiler belli büyüklükte cihazların olduğu için mekanın en uygun ve en uygun yerde bulunduğundan emin olun. Kombi montajının profesyonelce hazırlanması.

Esenler Demirdöküm Kombi Servisi

Kombilerimizin bakımını mutlaka işinin ehli konusunda yapılmış yapılmalıdır. Çünkü kombiler yanlış bir takım teknik hatalar olabilir direkt direkt ve ve uzak olabilir. Kombilerinizin bakımını yaptırmak hem de gelmekte olan olanı tehlikeli durumların başında geçecek hem de uzun yıllar önce ve problemsiz yaşamınızı sürdürebiliyorsanız saglayacaktır.

Esenler Demirdöküm Kombi Servisi’nde uzman teknik ekibi ile profesyonel olarak burada. Kombilerin bakımının mal ve can güvenliği sağlamak belli periyodlarda yapılması yasalar gereği zorunludur. Kombilerde ve diger ürünlerde konfigürasyon ve onarımlara 1 YIL Garanti vermekteyiz.

Kombiler ile de kış tatili ıslanma ihtiyacının artmasıyla birlikte çok daha fazla sayıda arada çalışmakta. Günün 24 saati çalışır durumundaki kombilerinizde her türlü sisteminizdeki montaj dahilinde safra zaman zaman bir takım teknik arızalanmalar meydana gelebiliyor. Kombi onarımı için 0534 679 99 41 numaralı telefonumuzu arayarak en kısa zamanda gerekli olan hizmetinizde. Kombilerinizin montajı, bakım ve onarımı için

 

Kombi Servisi

Kombi Servisi

 

 

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.