0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

Esenler Baymak Servisi

Esenler Baymak Servisi

Esenler Baymak Servisi, müşteri memnuniyeti, müşteri memnuniyeti, müşteri memnuniyeti, müşteri memnuniyeti, müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı hizmet anlayışı En hızlı servis hizmetini sunmakta İstanbul’da bir yerde gezici servislerimiz vardır.

Sunulan servis hizmetlerinde kalite bizim ve müşterilerimiz için her zaman önden bir adım öndedir Baymak Servisi de markalı ürün gruplarımızla ilgili gruplarımızda sorun giderir.

Esenler Baymak Servisi

Esenler Baymak Servisi

Baymak Kombi Arizalari : Kombiniz çok Farklı Bir Ariza Yapıyor ise bize servis yazdırın uzman ekibimizi sizlere yönlendirelim en hızlı şekilde çözüme ulaştıralım.
Baymak Arazisi Konusunda uzman ekip uzman kadro hizmeti sunmak,Baymak Kombi Klima Şofben Hermatik arızaları, için veya herhangi aklınıza takılan konuda bilgi almak için 0534 679 99 41 bizimle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.
Baymak Kombilerinde Su Basıncı: Her marka kombi gibi ( ECA,Bosch,buderus,Ferroli,DemirDökü) gibi Su basıncı 1,5 ile 2 bar arası olmalıdır.

Esenler Baymak Bölge Servisi

Esenler Servisi olarak onu her zaman güler yüzlü ve çözüm kullanarak çalışmaktayız.
Orjinal yedek parça kullanan servisimizde çalışan ve işçiliğe 1 YIL Garanti ediyor. Bugün var yarın yok etmeye karşı direniyor. Evinize güvenmediğiniz arkadaşlar almayın samimiyetimizden ve güvenimizden ödün vermeyeceğiz.

Fiyat politikamız bu ekonominin kotu olduğu günlerde en uygun fiyatlarla ile hizmet vermektedir. Yalnızca arızalı olmayan parçalar arızalı diye.

Evlerimizin göz bebeği olan kombilerimizin emin ellerde olması ve kışın soğuk günlerinden korunmanın tek çaresidir. Sıcak ev, iş ortamlarınızın konforu bozulmasın diye yıllık bakımlarını aksatmadan itina ile yapalım.

Kombilerden Bahsetmek Gerekirse

Tesisat’da bulunan temiz su oranı cihazın genleşme tankı kapasitesine uygun olmalıdır. Yukarıda’da belirttiğimiz gibi 2 Bar olması yeterlidir litre hesabı yapmak uygun değildir. Sonuçta tesisatımız uzun olabilir kısa olabilir.
Mekanik dediğimiz Kombi ve Sofbenlerimizde Standby konumunda iken pilot ateşi sürekli Yandığı için bir tüketim söz konusu olur.
Elektronik ateşlemeli cihazlar mekanik diye tabir ettiğimiz cihazlardan farklıdır pilot ateşi yanmaz onlarda etkileşim hissettiğinde ateşler ve devam ederler.
Bu sebeple elektronik ateşlemeli cihazların kullanımı daha kolay,konforlu ve yakıt tüketimi daha ekonomiktir.
Ancak elektronik ateşlemeli kombilerin ilk yatırım maliyeti biraz daha yüksektir.

 

Bayrampaşa Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

 

Esenler Baymak Servisi

Esenler Baymak Servisi

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.