0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi, klima ve beyaz eşyalara hizmet sunmaktayız istanbulun zamanında ilçesine hızlı ve kesin çözüm sunmaktayız. Klima odaları arızalarını bakım ve onarımlarını en uygun fiyatları ile hizmetimiziuz. 

Beko Marka Klimalarınızın Bakımlarınıda yapmaktayız. Bakım yapan Klimaların Performansları Soğutmayan Klima olamaz. ” Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur ” diye atalarımız boşuna söylememiş.

 

Beko ve diğer Marka bütün klimalara hizmet vermekteyiz. Her Marka Klimaya nasıl bakıyorsunuz? 

Tabiki sistem olarak çeşitlilerinin aynılarıdırlar sadece içerdikleri çeşitli farklıdır kimisi daha kaliteli kimisi daha kaliteliizdir. Biz nasıl yedek parça kullanıyoruz? Bizler Her markanın orjinal parçalarını bulamıyoruz elbette lakin onu zaman zaman en kaliteli yedek parçaayı kullanmak tercihimizdir. Siz degerli mırıldanıyor optimizasyon sunarız kalitelisi bukadar kalitesizi bukadar diye Arz Talep meselesidir.

 

Orjinal parça kullanıyoruz diye yan sanayi yedek parça takmayız. 1 yıl garanti veriyoruz. Beko Klima Servisi olarak gaz kaçaklarına müdahale etmeden gaz verip gitmeyiz. Gaz kaçmasını bulmadan Klimalara gaz vermenin de bir anlamı yoktur kesinlikle tekrardan gaz kaçırıyor. Milli servet ve sözleşmesi düşmanı işler yapmıyoruz.

 

Beko Klima Servisi Kompresör arızası

Beko Klima Servisi

Beko Klima Kompresör arızası

 

Klimaların Motorları kalkış yapmıyorsa ana nedenlerinden birincisi kapasitör denilen motora kalkış veren parçadır. Kıymetli odalarimizda bildiğiniz isteriz Klimaların Kompresörleri öyle hemen yanacaksanız bunu bilmiyorlar. 

 

Klimalarda Kompresöre gelen kablolarda kablo bağlantısı yapılır. Voltajın geldiğine emin olmak gerekir. Olası arıza görünmez ise kapasitör değiştirilir deneme yapıldı. Usta Kapasitesini değiştirmeden anlamıyormusunuz? 

 

Tabiki anlayabiliyoruz Kapasite ölçen ölçü aletleri ile bakabiliyoruz bunlara göre Lakin kapasitör sağlam görünebilir ölçümlerde. Voltajı tutmayabilirler depolama yapmazsa ayaklarının sağlam olması parçanın sağlam olması lazım gelmez denemek kesin çözümdür tabiki.

Klima Kart Arızası?

Beko Klima Servisi

Beko Klima Kart Arızası

Beko Klima Kart arızası için yedek parçayı değiştirmek istediğinizdir. Bizler Klima Kartlarınızı Tamirciler yeni kartın yarı fiyatından daha uyguna alıyor. Sonuçta elektronik ortamda tamiri yapıyor. 

 

Usta Kartın yenisini taksak daha sağlam olmazmı? diye çok alınır.

Kartın sıfırını taksak ne farkeder ki? silinmesi gerekenler Sonuçta televizyonunuz bozulunca ya da herhangi bir elektronik cihazınız bozulduğunda yenisini almıyoruz tamiratını yapabiliruz. Maalesef tamircisi zor günler yaşıyor 5 liralık bölgesi için milletimizden fahiş rakamlar talep ediyorlar.

 

Beko Klima Servisi olarak uygun fiyat bilgisini veriyoruz. Farklı sitelerdeki gibi süslü kelimelerimiz yok Bizler mesleğimizi icralarımızı. Bir telefon kadar yakınız bizlere onu daim bağlı.

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.