0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

‘’Bayrampaşa Kombi Klima Servisi

Bayrampaşa Kombi Klima Servisi

Bayrampaşa Kombi Bakım Servisi ve Klima Arıza Tespit

Bayrampaşa Kombi Klima Servisi Deneyimli Kadrosu ve tecrübesi ile siz degerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Yaz aylarının sıcak zamanlarında olası arızalarınıza karsılık olarak klimalarınızın genel bakım ve onarımını üstlenen firmamız sizleri yaz aylarının sıcağından ve bunaltıcı nem’inden evinizde iş yerinizde çalışma ofisinizde her neredeyseniz siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için buradayız. Klima çeşitleri vardır güçleri vardır siz değerli müşterilerimiz çekinmeden arayabilir ve her daim güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Cihazlarınızın Bakımlarını Muhakkak işi bilen Servis teknisyenlerine yaptırmalısınız aksi taktirde cihazlarınızın performansı düşerek enerji tüketimi artmaktadır.
Klima Montaj De-montaj hizmetlerimizden yararlanarak Klimanızın Dogru şartlarda çalışmasını saglamaktayız.

Arçelik ve Beko Marka Klimalar ufak defek görüntü farkları olsada birebir aynı cihazlardır.
istanbul gibi büyük bir şehir’in birçok zorlukları vardır işyerinizden evinize geldiginiz sıcak yaz günlerinde bir ohh diyebilmek için sizlere hizmet saglıyoruz.
tabiki bu aynı şekilde evinizden ofisinize iş yerinize yogun trafik den kurtulup masanıza sandalyenize koltugunuza uzanıp konforun tadını cıkartmak sizlerinde hakkınız.

Bayrampaşa Klima Servisi 

Daikin Klimalar HEDEF YÜKSEK HİZMET KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYET
Sloganı ile ülkemizde ilerlerken bizlerde Servis olarak Arıza bakım ve onarım hizmetlerini Saglıyoruz Son günlerde ülkemizde bir çok klimanın satısları durduruldu malum enerji bakanlıgı bu konu ile yakından ilgileniyor eski nesik R22 gazlı klimalar artık üretilmemektedir ama biz hali hazırda R22 gazlı cihazların bakım ve arızalarını yapmaktayız

Vestel Klimalar hemen hemen her sokakda neredeyse her apartmanda görmekteyiz vestel gibi daha bir cok markalara hizmet saglıyoruz bayrampaşa’da her mahalleye hizmetimiz vardır

 

ALTINTEPSİ MAHALLESİ

CEVATPAŞA MAHALLESİ
İSMET PAŞA MAHALLESİ
KARTALTEPE MAHALLESİ
KOCATEPE MAHALLESİ
MURATPAŞA MAHALLESİ
ORTA MAHALLESİ
TERAZİDERE MAHALLESİ
VATAN MAHALLESİ
YENİ DOĞAN MAHALLESİ
YILDIRIM MAHALLESİ

her semte her mahalleye her eve hizmetimiz vardır Bayrampaşa Kombi Klima Servisi olarak Aynı zamanda Beyaz eşya gurubuna hizmet vermekteyiz Buzdolabı,çamaşır makinesi, bulaşık makinesi , Kombi Petek temizliği ve Kombi Bakım hizmetlerinizde Sağlıyoruz
Uygun ve kaliteli hizmet bizim işimizdir. Yaptığımız hizmetlerden sonra Siz değerli müşterilerimize yapılan iş ile ilgili bilgi vererek
tekrardan arıza ile karşılaşmamanız için bilgilendirme yapıyoruz. Yaptığımız işe 1 YIL garanti vermekteyiz değiştirmediğimiz parça dahi olsa
bizim yaptığımız cihazda tekrar sorun olusmus ise indirimli bir sekilide arızaları gidererek sizlerin mağduriyetlerini ortadan kaldırıyoruz

Bayrampaşa Kombi Servisi

Kombi Kombi , doğal gaz kullanımı ve sıcak su ihtiyacı karşılamak için üretilmiş ısıtma cihazlarıdır.

Bu yüzden yaşamımızın hemen hemen her yanında karşılaşabiliriz.Bizim için önem taşıyan bu cihaz nedir , kaç çeşit kombi vardır , hangi marka kombi almalıyım bu soruların cevabını alttaki metinleri okuyarak alabilirsiniz. Öncelikle kombi seçimini nasıl yapmalı , Bayrampaşa kombi servisi olarak sizlere bir çok marka sunabiliriz.

Eca , Baymak , Vaillant gibi bir çok marka arasında karasız kalabilirsiniz .

Dikkat etmeniz gereken konu kombinin güvenli olması ve ısınma özelliklerinin gözönünde bulundurulması gerekir. Kombi ‘ nin bize sağladığı bazı avantajlar ise hafif olması , montajının kolay olması , kullanılan yakıtın temiz olması sebebiyle herhangi bir atık derdi de olmamasıdır.

Böylece baca ve cihaz temiz kalmış olur.Kullanılabilirliği ve kontrolünün kolaylığı bizlere birer artı daha katmaktadır.Ekstra bir alan kaplamadığı için herhangi bir yer sorunu yaratmamaktadır. Kombi Çeşitleri Nelerdir ? Bacalı , Konvansiyonel (Hermetik) , Yoğuşmalı , Tek Eşanjörlü , Çift Eşanjörlü ,Elektrikli olmak üzere 6 çeşit kombi türü vardır.

Yukarıda belirtilen markaların dışında birçok evde kullanılan Demirdöküm ve Proterm kombi markları da çeşitli kombiler üretip kendini sürekli güncellemektedir. Bacalı Kombi ; Yanma anında ihtiyaç duyduğu oksijeni ortamda bulunan havadan sağlar ve ortaya çıkan atık gazı da baca yoluyla dışarıya atar.

Bu tipteki kombilerde baca bakımı ve ortamın havalandırılmasının önemi büyüktür .Atık gazı geri içeri alma ihitimali tercih sebebinde etkili olmuştur. Konvansiyonel (Hermetik) Kombi; Yanma sırasında hava, fan kiti ile dışarıdaki hava kaynağından temin edilir ve oluşan atık gaz aynı sistemle dışarı atılır.

Bu kombi çeşidinde atık gaz direkt kendi borusundan dışarıya çıkar. Yoğuşmalı Kombi; Yanma odasında yanma sonucu oluşan atık gazı hemen atılmaz ve atık gazın sıcaklığından yararlanmak için farklı bir ünitede gezdirilmektedir. Bu üniteden alınan ısı ile yakıt tasarrufu elde edebilir.B

Bayrampaşa Kombi ServisiTek Eşanjörlü Kombi; Bu kombi tipinde şebeke suyu anında mevcut eşanjör den geçerek ısınmaktadır. Çift Eşanjörlü Kombi; Bu kombi modeli sıcak su ve kalorifer sistemi birbirinden ayrılır. Tek eşanjörlü kombi modelinde şebeke suyunun mevcut eşanjörden geçmesi ve her ısınma esnasında suyun kireç bırakması mevcut eşanjörü tıkayabilmektedir.

Çift eşanjörlü kombi bu durumu engeller. Elektrikli Kombi; Baca gibi atık gaz sistemine gerek duymazlar , içerisinde elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır.

Zehirlenme gibi bir durumla karşılaşmamak için elektrikli kombi tercih edilebilirsiniz. Fakat yakıt fiyatının diğer kombi türlerine göre biraz daha fazla olması da kullanımını etkilemektedir. Kombi çeşitlerini incelemiş olduk , kombi seçimizi ise uygun gelen tercihe göre yapabilirsiniz , Bayrampaşa kombi servisi olarak sizleri az da olsa aydınlata bildiysek ne mutlu bizlere , deneyim ve kaliteli hizmet sunmak için bizler için birer onurdur.

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.