0534 679 99 41

info@kombiklima.org

İstanbul

Bayrampaşa

Bayrampaşa Klima Servisi

Bayrampaşa Klima Servisi

Bayrampaşa Klima Servisi olarak sizlere yerinizde hizmet vererek küçük arızalarınızın büyük sıkıntılara yol açmasının önüne geçiyoruz. Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşayabilmeleri için kış aylarında bulunulan alanı ısıtan, sıcak havalarda ise kapalı alanları soğutan nemini alan ve ortamın tozunu filtreleyen cihazlardır.

Klimalar günümüzde evlerde, işyerlerinde, araçlarda ve eğitim alanlarına kadar her alanda kullanılmaktadır. Klimalar artık lüks bir cihaz olmaktan çıkıp, ihtiyaç haline gelmiştir. Gelişen teknolojiyle beraber klimalardan beklenen daha az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır. Klima kullanan kişilerin en çok rahatsız oldukları konuların başında klimaların gürültülü çalışmasıdır. Gelişen teknolojiyle artık klimalar daha az enerjiyle ve daha sessiz halde çalışmaktadır.Sesli çalışan Klimalarınız için 0534 679 99 41 numara ile irtibat kurabilirsiniz.

Klimaların belirli aralıklarla bakımının yapılması klimadan daha fazla verim alınmasını sağlar. Klimalar soğutma ve ısıtma yaptığından filtrelerin düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilir.

"<yoastmark

 

Klimaların Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Klimalar sürekli olarak çalıştırıldığında belli bir dönem sonrasında filtrelerinde tıkanma olabilir. Bu gibi durumlarda filtrelerin temizlenmesi veya değiştirilmesi gerekebilir. Periyodik bakımının yapılması klimanın ömrünü uzatırken, aynı zamanda klimanızdan aldığınız verimin artmasını sağlar. Klimalar şu nedenlerden dolayı bakımı düzenli yapılmalıdır:

  1. Klimanızın kullanım süresini uzatmak için
  2. Bulunulan ortama kötü kokuların yayılmasını önlemek amaçlı
  3. Daha az enerjiyle daha iyi verim alarak enerji tasarrufu sağlamak için
  4. Astım hastalığına yakalanmamak için
  5. Bakterilerden korunmak için
  6. Sogutma Performansını Arttırmak için

Anlaşıldığı üzere klimalar düzenli aralıklarla bakımı yapılmadığında gerek sağlığınız açısından gerekse maddi açıdan size zarar verebilir. Bayrampaşa klima servisi olarak senede bir defa düzenli klima bakımınıza yapıyor ve yedek parça sıkıntısı yaşıyorsanız, değişmesi gereken parçayı garanti kapsamında yerinde değiştiriyoruz.

Bayrampaşa Klima Servisi Kesintisiz Hizmet

Bayrampaşa Klima Servisi olarak sizlere yıllardır uzman kadromuzla profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimizle beraber klimanızda oluşabilecek her türlü sıkıntıyı evinizde gidermeye çalışıyoruz. Olası büyük sıkıntılarda gerekirse yedek parça değişimini evinizde yapıyoruz. İstanbul Bayrampaşa da hizmet veren servisimizden detaylı bilgi almak istiyorsanız 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. 0534 679 99 41

Her Zaman Yanınızdayız

Kombi, klima ve petek arızalarınızda tüm markalarda 7/24 acil servis hizmetimizle yanınızdayız.